Корзина
44 отзыва
+380676877067
УкраинаХмельницкая областьКаменец-Подольский
santeh-plus.com.ua
Корзина

Солнечные электростанции и комплектующие

 

 

Призначення мережевої сонячної електростанції

Сьогодні використання джерел сонячної енергії для отримання електроенергії набирає велику популярність. Широке поширення в сфері енергетики отримали сонячні електростанції для дому. Їх можна встановлювати для формування тепла та електроенергії в приватних будинках та на дачах.

Мережеві (on-grid) сонячні електростанції призначені для генерації електроенергії шляхом перетворення сонячними батареямиенергії променів сонця в електричну енергію з наступною її передачею в мережу. Такі фотоелектричні системи можуть працювати по зеленому тарифу, продаючи електроенергію в централізовану зовнішню мережу, або використовуватись для виробництва електроенергії з метою власного споживання.

Резервна сонячна електростанція застосовується там, де існує можливість підключення до мереж централізованого електропостачання, які є ненадійними або працюють з перебоями. Таким чином, резевні рішення можуть використовуватися для електропостачання об’єктів в періоди, коли в мережі відсутня напруга або її потужність недостатня.

 Автономні сонячні електростанції використовуються там, де немає централізованих ліній електропере- дачі (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно), або для електроживлення автономних об’єктів і пристроїв, а також пересувних об’єктів.

Гібридні сонячні електростанції призначені для підвищення надійності електроживлення з комбінацією декількох джерел енергії: централізована мережа, сонячні батареї, вітрогенератори, генератори.

Переваги сонячних електростанцій для дому під зелений тариф

Сонячна електростанція – є надійною інвестицією з метою збільшення власного прибутку, ніж звичайний банківський депозит. краще вкладати гроші в реальні речі, що будуть працювати і приносити свої плоди, незважаючи на ситуацію в країні.

Сонячна енергетика — це найрозвинутіший бізнес, прибуток від якого гарантовано державою в Законі України «Про електроенергетику». Слід знати, що за виконанням цього закону стежить не лише Україна, а і ряд міжнародних організації.

Сонячна електростанція — ефективний спосіб зберегти гроші від інфляції, адже при будівництві сонячної електростанції гроші інвестують у гривні, а отримують дохід від продажу електроенергії в «жорсткій» прив’язці до курсу євро.

Для будівництва сонячної електростанції можливо і потрібно використовувати наявну інфраструктуру підприємств, що дозволяє зменшити капітальні затрати та прискорити терміни будівництва.

Сонячні електростанції — одна з найбільш універсальних систем енергопостачання, оскільки можна продавати електроенергію в мережу. так, можна використовувати її для власних потреб як постійно, так і акумулювати і використовувати пізніше в період відсутності електроенергії в мережі, тим самим — бути енергонезалежним.

Сонячна електростанція працює повністю автоматично, не потребує додаткового технічного персоналу та значних витрат на обслуговування, а, отже, не відволікає власника від основної діяльності госпо-дарства.

Додатковим стимулюючим фактором стало прийняття механізму стимулювання галузі через «зелений» тариф, завдяки якому привабливість сонячних електростанцій в україні вийшла на новий рівень.